In english

Cylinda Invitational 2020

 

Deltagarlista: Cylinda Invitational 2020

29 anmälda av 60 tillgängliga platser.
Anmäld Namm E-post Telefon
2020-02-24 Stefan Arnesson stefan.arnesson @cylinda.se
2020-02-24 Henrik Lundin henrik.lundin@cylinda.se 031-869341
2020-02-24 siw Ölmheden siw.olmheden@cylinda.se 0761411559
2020-02-24 Anders Benjaminsson Anders@energi-service.se 0733582052
2020-02-25 Christian Backman christian.backman@holmgrens.se 0313400309
2020-02-25 Conny Thelberg conny.thelberg@cylinda.se
2020-02-25 Pontus Krantz pontus@cicerongroup.com
2020-02-25 Martin Solin martin.solin@elongroup.se 0703897043
2020-02-25 Andreas Jonsson andreas.jonsson@elongroup.se 070-2140189
2020-02-25 Alexander Berglund alexander.berglund@elon.se 0706646262
2020-02-25 Jonathan Edlund Jonathan.edlund@elon.se 013-4656529
2020-02-25 Patrik Strömberg Patrik.stromberg@elon.se 013-4656530
2020-02-26 Mats Karlsson mats.karlsson@elon.se 0708273502
2020-02-26 tom stenlund tom@elonsolna.se 0707155256
2020-02-26 Peter Nestevik peter 072-2168758
2020-02-26 Fredrik Almqvist fredrik.almqvist@lindbacks.se 0708813813
2020-02-27 Per Lindgren per.lindgren@elektroskandia.se
2020-02-27 Nicklas Eriksson nicklas.eriksson@viktorhanson.se 070-545 80 22
2020-02-27 andreas falk andreas.falk@viktorhanson.se 0704225963
2020-03-02 Anton Nilsson anton.nilsson@serneke.se 0704-315122
2020-03-03 Björn Warrbäck bjorn.warreback@elon.se 0708550994
2020-03-04 Martin Andersson martin.andersson@allbyggarna.se
2020-03-05 Per Serénius per.hedemora@elon.se 0225-36546
2020-03-09 patrik Nevalainen patrik.nevalainen@elon.se 0705862560
2020-03-09 Hans Adolfsson hans.adolfsson@elon.se 0706682560
2020-03-10 PM Björkström per-magnus.bjorkstrom@cylinda.se 070-6976356
2020-03-10 Roger Modig Roger.Modig@stockholmshem.se 0850839571
2020-03-17 Gabriella Florén gabriella@florensitaby.se 0706814663
2020-03-20 Linus Johansson linus@florensitaby.se 073 709 9107
 
 
Hur fungerar det?

Välkommen till Segmentas webbportal för anmälan till kundevent.
För att ges tillgång till ditt kundevent och anmälnings-blanketten måste du först ange din eventkod.

Segmenta golf